web page builder

RODO

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i zostanie wykorzystane w celu zwrotnego przesłania wyceny usługi lub odpowiedzi na zadane pytanie.
Twoje dane osobowe nie będą udostępnianie innym podmiotom. Możesz w każdej chwili wycofać zgodę przesyłając wiadomość e-mail na adres: biuro@clorian.com.pl (jeżeli to zrobisz nie będziemy mogli odpowiedzieć na Twoją wiadomość).
Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe przez okres 24 miesięcy od daty wykonania ostatniej usługi. Po tym terminie dane zostaną przez nas usunięte.
Jednocześnie informujemy, ze Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą udostępniane podmiotom trzecim.
Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz bezpłatnego uzyskania kopii danych osobowych, które przetwarzamy.

Administratorem danych, które podałeś do kontaktu jest NEXTIT Sp. z o.o. Pomiotem przetwarzającym jest google.pl które zapewnia obsługę naszego oprogramowania.

Jeżeli uważasz, ze Twoje dane osobowe zostały naruszone przysługuje Ci prawo skargi do odpowiedniego organu nadzorczego, właściwego ze względu na Twoje miejsce zamieszkania (w Polsce jest nim Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
Podstawą prawną przetwarzania Twoich Danych będzie art. 6 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i przepisy prawa krajowego, w tym Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. .
Zwrócenie się z zapytaniem jest równoznaczne z wyrażeniem zgodny na przetwarzanie twoich danych osobowych. Wyrażając zgodę potwierdzasz, że zapoznałeś się z powyższymi informacjami.

Adres

ul. Staromiejska 6/10d                     
Katowice 40-013

ul. Katowicka 15a
Jaworzno 43-600

Kontakt

Email: biuro[at]clorian.com.pl 
                  
Tel.: 575 840 006

Na skróty

Usługi księgowe
TAXXO E-biuro rachunkowe
Comarch ERP Optima

CLORIAN
Biuro rachunkowe

NEXTIT Spółka z o.o.

Dane rejestrowe:

Katowice 40-013
ul. Staromiejska 6/10d

NIP: 9542788147
Regon: 369484220
KRS: 0000718710

SUBSKRYBCJA

Otrzymuj na bieżąco informacje o zmianach w przepisach

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE!